Fatihlilerin Buluşma Meydanı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fatihlilerin Buluşma Meydanı

Fatihli olmak bir ayrıcalıktır...

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Renault'un sıfır salınımlı aracı 2012'de..

YazarMesaj
mehmetemre

mehmetemre

Renault'un sıfır salınımlı aracı 2012'de.. Empty
MesajKonu: Renault'un sıfır salınımlı aracı 2012'de..   Renault'un sıfır salınımlı aracı 2012'de.. I_icon_minitimeC.tesi Kas. 07, 2009 1:49 pm

Renault'un sıfır salınımlı aracı 2012'de.. 2en2qlt

Renault'un sıfır salınımlı aracı 2012'de.. 2lw4o49

Renault gelecekteki sıfır salımlı elektrikli araç gamının şehir modelini Paris'teki Flins fabrikasında üretme kararı aldı.

Renault'dan yapılan yazılı açıklamada gelecekteki elektrikli araç gamının şehir modelini üretmek için Flins fabrikasının "bilgi birikimi ve performansı ayrıca B segmenti modellerin üretiminde uzman olması" dolayısıyla seçildiği bildirildi.

Flins fabrikasının seçiminin Renault'nun lojistik akışları optimize etmek amacıyla satış pazarlarının en yakınında bu model için Avrupa'da üretim yapma konusundaki stratejisini temel aldığı kaydedilen açıklamada Flins üretim tesisinin bu üretim ile aynı zamanda elektrik araç akülerinin üretimi ve geri dönüşümü faaliyetleriyle Renault'nun elektrikli araç zincirinin ağırlık merkezi haline geleceği vurgulandı.

Yeni modelin üretiminin 2012'de başlayacağı ve bu şehir modelinin Grubun Avrupa'daki elektrikli araç satışlarının üçte ikisini oluşturmasının beklendiği ifade edilen açıklamada Renault'nun 2011 yılından itibaren eksiksiz bir sıfır salımlı elektrikli araçlar gamını seri olarak üretip uygun fiyatlarla ticarileştirmeyi kararlaştırdığı belirtildi.

ALINTI
www.gencmekan.com

Renault'un sıfır salınımlı aracı 2012'de..
1 sayfadaki 1 sayfası